Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

System of Music - zespół na WESELE

Ponad 11 letnie doświadczenie na scenie w graniu, śpiewaniu i w prowadzaniu imprez gwarantują udaną zabawę!

W System of Music śpiewa dla Was wokalistka Kamila Tworek, której próbki muzyczne oraz więcej informacji 
znaleźć możecie na
 youtube oraz na stronie www.kamilatworek.pl
DJ Mati; realizator dźwięku z wykształcenia, odpowiada za kwestie sprzętu i odtwarza doskonale sprawdzone najlepsze muzyczne hity! Dzięki doświadczeniu, nasz DJ to idealny DJ na wesele!


Na naszej imprezie nie zabraknie waszego ulubionego utworu w najlepszej oryginalnej wersji! A jeśli niespodziewanie najdzie Was ochota, by usłyszeć wybrany przez siebie utwór, wystarczy podejść do naszego muzycznego stanowiska.

Na zmianę z DJem, Kamila zaśpiewa największe muzyczne przeboje, te które nie pozostaną obojętne dla żadnego gościa imprezy, a do tego elegancko poprowadzi konferansjerkę!!! W gustowny sposób powitamy gości, przeprowadzimy kilka zabaw integracyjnych, które charakteryzują się dobrą zabawą i zarazem dobrym smakiem! Na oczepinach widowiskowo rzucicie bukietem oraz muszką,
a w międzyczasie razem zatańczymy np. salsę i tango, zrobimy muzyczny pociąg i razem pobawimy się do rana! Taniec, uśmiech, muzyka i śpiew - wspaniała integracja uczestników imprezy gwarantowana!!!

Indywidualne podejście do klienta, wysoki poziom artystyczny i nowoczesny skład:
DJ + WOKALISTKA zespołu SYSTEM OF MUSIC, pozwalają nam na odpowiedni dobór repertuaru, aby wszyscy goście -
ci starsi i ci młodsi-  usłyszeli muzykę dla siebie!

WESELA MIĘDZYNARODOWE:
Nasz skład to idealna opcja na wesela międzynarodowe, które są naszą specjalnością! Już od 8 lat Kamila poprowadzi imprezę w języku angielskim, a dodatkowa osoba tłumacza języka niemieckiego wszystko doskonale wyjaśni. Nie mamy problemu w równoczesnym przeprowadzaniu zabaw w języku angielskim oraz polskim, wiemy , że chcecie aby wszyscy gości czuli się tak samo ważni, a zespół na wesele SYSTEM OF MUSIC, zadba o to, by wszyscy goście- polscy i zagraniczni brali udział w zabawie i byli poinformowaniu o kolejnych punktach imprezy ( dwujęzyczna zapowiedź tortu, pierwszego tańca i wielu innych atrakcji). Prześlemy Państwu ofertę weselną w języku angielskim oraz filmy z angielskim prowadzeniem imprezy.

Jeżeli macie wesele polsko - francuskie, czy włoskie, na pewno nie zabraknie muzycznego repertuaru dobranego specjalnie na te okazje!
W ramach miłej niespodzianki pojawi się także piosenka zaśpiewana specjalnie dla Was w języku narzeczonego/ narzeczonej.  Boicie się, że zagraniczni goście nie usłyszą swoich narodowych ulubionych utworów podczas imprezy?
U nas nie ma nic prostszego - goście przynoszą swoją ulubioną muzykę na nośniku danych i szaleją na parkiecie podczas polskiego wesela do białego rana!

REPERTUAR: Przykładowy repertuar wykonywany przez wokalistkę znajdziecie tutaj.

 

 

DODATKOWE OPCJE:

śpiew w kościele
przeprowadzanie dodatkowych atrakcji ( np.lampiony)
dodatkowy wokal damski lub męski
saxofon 
skrzypce elektryczne
sekcja dęta: saxofon, trąbka, puzon
konferansjerka angielska lub niemiecka    

 

Kontakt:                                                 Oprawa muzyczna imprez
kontakt@systemofmusic.pl                  www.systemofmusic.pl 
kamilkatworek@gmail.com                 www.kamilatworek.pl               

 telefon: 604 969 397   
© 2017